0552 263 93 55 - kahramanoglu@kahramanoglukurucicek.com
KURUMSAL

Hakkımızda

Kahramanoğlu Kuru Çiçek Kuruluşundan bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke edinen Kahramanoğlu Kuru Çiçek; gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak için her geçen gün daha da fazla çalışmaktadır. Kahramanoğlu Kuru Çiçek, yüksek standartlarda hizmet kalitesi ve yenilikçi anlayışı doğrultusunda, müşterilerine modern tasarımlarla, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ve sektörel deneyimi ile faaliyetlerini geliştirerek sürdürmekte olan Kahramanoğlu Kuru Çiçek, kısa sürede sektöründe fark yaratan firmalardan biri konumuna gelmiştir. Firmamız hakkında ve sunduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili daha geniş bilgi almak için bizlerle mail yada telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, dostluğumuzun ve hizmetlerimizin daha uzun yıllar devam etmesini dileriz.
KAHRAMANOĞLU BİLİŞİM VE ÇİÇEKÇİLİK İTH. İHR. LTD. ŞTİ. Taşocağı Yolu No: 24 Kat: 13 D: 42 Express24 Mahmutbey / İSTANBUL Gsm: 0552 263 9355 Gsm: 0541 337 0976 Gsm: 0537 350 9896 E-posta: kahramanoglu@kahramanoglukurucicek.com Web: www.kahramanoglukurucicek.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.